Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tradycyjnie chcieliśmy, aby ten dzień był wyjątkowy i pełen atrakcji. W tym roku na terenie zielonym za szkołą przy ul. Kurantowej odbył się piknik. Towarzyszyły mu grill z kiełbaskami, puszczanie baniek, pokonywanie toru przeszkód, granie w badmintona oraz gry z piłką. Był to czas zabawy i radości. Wszyscy świetnie bawili się oraz korzystali z uroków pięknej, prawie letniej pogody.

Część naszych uczniów spędziło Dzień Dziecka na Arenie Lublin, gdzie pod hasłem „Bawmy się i działajmy razem” brali udział w wielu ciekawych zajęciach. Na różnych stanowiskach dzieci mogły m.in. zwiedzać stadion, malować na asfalcie, przeciągać linę lub brać udział w biegu masowym na 100 m na 100-lecie szkoły.

To był bardzo dobrze przeżyty dzień. Wszystkim bardzo dziękujemy za moc pozytywnych wrażeń.