Przyjęcie urodzinowe

Przyjęcie urodzinowe

Włączając się w obchody 100-lecia naszej Szkoły, w budynku przy ul. Kurantowej 5 w piątek 18 czerwca 2021 r. obchodziliśmy Jej urodziny. Na początku obejrzeliśmy prezentację dotyczącą historii szkoły, następnie mogliśmy odśpiewać tradycyjne ,,Sto lat” oraz szkolny hymn. Później kosztowaliśmy zamówionego specjalnie na tę okazję tortu oraz wspólnie przygotowanych muffinek. W szkolnym ogrodzie były zabawy oraz grill z kiełbaskami. Dzieci mogły pobawić się na dmuchanej zjeżdżalni, robić wielkie bańki mydlane, czy skorzystać z zabawy balonami, skręconymi według swoich wyobrażeń. Wspólnie odtańczyliśmy taniec integracyjny „Jerusalema”. Na zakończenie każdy z uczestników zabawy dostał pamiątkowy magnes z napisem ,,100 lat” i logo naszej szkoły oraz balon z takim samym napisem.

Najważniejsze, że pogoda nam dopisała i wszyscy dobrze się bawili.

A naszej Szkole życzymy jeszcze wielu pięknych jubileuszy!