Przyjaciele i sponsorzy

Kuratorium Oświaty w Lublinie
Poradnie psychologiczno – pedagogiczne
Poradnie specjalistyczne
Lekarze – głównie neurolodzy i psycholodzy
Przedszkola, Szkoły Podstawowe, Gimnazja
Placówki Szkolnictwa Specjalnego
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Sądy Rodzinne
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Uczelnie Wyższe
Stowarzyszenia i Fundacje
Placówki Kultury: kina, teatry, muzea
Parafie: Św. Michała i Św. Jozefata

Od wielu lat na płaszczyźnie naukowej nasza szkoła współpracuje z Wydziałem Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, Wyższą Szkoła Ekonomii i Innowacji, Firmą Szkoleniową KURSOR oraz z wieloma placówkami specjalistycznymi, w tym z Poradniami Pedagogiczno Psychologicznymi.

Współpracujemy także z wieloma organizacjami pozarządowymi, m.in. z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci, Fundacją „Alpha”, Polskim Towarzystwem Społeczno – Sportowym SPRAWNI – RAZEM, Formacją Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA, Stowarzyszeniem Miłośników Tańca, Stowarzyszeniem ROM, Stowarzyszeniem „Słoneczko”, Stowarzyszeniem Olimpiady Specjalne Polska oraz innymi organizacjami rządowymi i samorządowymi.

Nasze działania wspierają instytucje, tj. Biblioteka Miejska im. H. Łopacińskiego, Dom Kultury LSM, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Parafia Św. Michała Archanioła w Lublinie, Medyczne Studium Zawodowe im. Prof. St. Liebharta, Internat prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo.

logoRadość Dawania logo kolor