„Wszystkie Misie nasze są”

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Zabawka ta od prawie 120 lat towarzyszy dzieciom pod każdą szerokością geograficzną, ciesząc zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych. W piątek 24 listopada uczniowie Szkoły Filialnej mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole. W ramach obchodów tego miłego święta dzieci zapoznały się z historią powstania pluszowego misia. Opowiadały o znanych misiach z różnych bajek, a także o tych prawdziwych niedźwiadkach, które można spotkać na łonie natury. Uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcie w misiowej foto-budce, a na sali gimnastycznej wzięli udział w zabawach muzyczno-ruchowych z ulubionymi misiami. Ten dzień przebiegał w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a uczestnikom sprawił wiele radości i dostarczył miłych wrażeń.

Zapraszamy na filmową relację.