Otwarta szkoła

W naszej szkole odbyły się niezwykłe warsztaty z obsługi technicznej drukarki 3D, skierowane zarówno do nas, jak i zaangażowanych nauczycieli! ‍‍
Zdobyliśmy nie tylko praktyczne umiejętności obsługi drukarki 3D, ale również pogrążyliśmy się w fascynującym świecie projektowania i kreatywności! Pełni radości i entuzjazmu widzieliśmy projekty powstające w czasie warsztatów Była to prawdziwa okazja, aby rozbudzić kreatywność i zainteresowanie technologią już od najmłodszych lat! ️
Natomiast w piątek 8 grudnia w III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej w Lublinie dyrektorzy i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w ostatnim etapie projektu OTWARTA SZKOŁA – KONFRONTACJE EDUKACYJNE.
Spotkanie było nie tylko testem umiejętności, ale także podróżą odkrywania i dzielenia się pasją z innymi. To było naprawdę inspirujące wydarzenie, które przyniosło wiele nowych spostrzeżeń i inspiracji.
Niezwykle inspirujące było również obserwowanie prezentacji innych uczestników. Każdy z nich wnosił coś unikalnego i cennego do dziedziny kreatywnej edukacji.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tej niezwykłej podróży!